Stacks Image 3
Houpací vaky pro děti s certifikovanou nosností do 100 kg.
Rozličná houpadla pro miminka používaly už naše prababičky a dobře věděly, proč to dělají. Houpací vak plně nahradí postýlku nebo dřevěnou kolébku.
V látkovém vaku leží děti v pohodlném klubíčku na zádech, s mírně zvednutou hlavičkou. Tato poloha je pro ně velmi bezpečná a stabilní. Vrtěním děti vak jen rozhoupají :-) Houpací vak pohupuje ve všech směrech - do stran i nahoru a dolů. Díky tomu je miminko spokojené jako u maminky v náručí. Tento způsob houpání je dítěti velmi prospěšný i zdravotně - na bazální úrovni se houpavým pohybem stimuluje nejen pohybový aparát dítěte, ale i mnohé vnitřní orgány. Pomocí prostého houpání, tak můžete dětem dopřát nejpřirozenější podněty ke zdárnému rozvoji.
Zavěsíte-li vak nad svoji postel, ušetříte si mnohé noci beze spánku, kdy Vaše miminko nemůže usnout. Aniž byste sama opustila vyhřáté lůžko, můžete miminko houpat až do usnutí. Venku na zahradě využijete strom, nebo vak zavěsíte pod pergolu na trámek. Snadno ho přenesete s sebou, když půjdete věšet prádlo, nebo plet záhony a se spícím miminkem snadno odnesete domů, když se požene déšť.
Houpací vak můžete zavěsit doma na trám, do pevného stropu, nebo na rozpěrnou tyč mezi dveřní zárubeň, je více způsobů, jak jej ukotvit.
Stojan
pro zavěšení v interiérech, kde jsou nestabilní stropy, do kterých nejde nic ukotvit, nebo tam, kde je třeba vaky přemisťovat, bez vrtání do stropu. Máme vyrobeny první prototypy kovového stojanu. Nyní prověřujeme jeho použitelnost v praxi. Předpokládáme, že stojan bude multifunkční a poslouží nejen k nešení houpacího vaku pro děti, ale bude využitelný i pro zavěšení jiných typů houpadel pro děti i dospělé.
Stacks Image 12